logo

Motto:

"Kdo neskáče není čech!"

Tandemové seskoky

Army

Vojenské

MilitaryPavel +420 603 251 013 (cz)
Johan +420 737 233 451 (cz)
Jan +420 723 127 022 (cz, de)

 

seskok@padakem.cz

Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch
Váš košík je prázdný

Přelety na padácích

Přelety na padácích 

Pro přelety na padáku typu křídlo ve skupinách je důležité mít stejný typ padáku s vysokou klouzavostí. Máme k dispozici padák typu VTP-100, který byl pro tyto účely konstruován a armáda ČR ho měla ve zkouškách.

Přelety organizujeme buď jen tak se sportovně proletět nebo po dohodě s vybavením na pár dní a potom pokračujeme pěšky s výbavou a přespáním v přírodě.

Přelet spočívá v tom, že letadlem vystoupáte do výšky 3 - 4000 metrů nad terénem a hned po výskoku otevřete padák. Potom všichni letí ve skupině po větru.

Běžně se dá doletět 20 - 30 KM o místa vysazení. Proto je zapotřebí mít stejný padák jako všichni ostatní. Přistává se v prostoru letiště (ATZ). ATZ je prostor o polměru 5 Km od středu letiště.

Místo přistání určí ten, který je nejníže nad terénem a všichni ostatní přistávají za ním.

Po přistání všech sbalíme padáky a předáme je podpůrnému týmu do vozidla. Potom jedeme vozem zpět na základnu, nebo pokračujeme pěšky dál s veškerou výbavou. 

 

Lokality:

Plzeň

Klatovy

Západní Čechy

Po domluvě jsme schopni zařídit i jiné lokality na území ČR 

 

Padáky VTP-100  pro tento účel je možné zapůjčit v našem klubu.

 


Parašutistické předpisy: V-PARA-1 V-PARA-2

Jaké bude počasí? Viz link:  Aktuální počasí

SPECIÁLNĚ KE SKOKŮM NAVÍC NABÍZÍME

Tandemový, sportovní, či military seskok, zvláště pak PRVNÍ SESKOK padákem je poměrně významná událost, která by se dala přirovnat k prvnímu sexu, prvnímu řízení automobilu, prvnímu dítěti atd. proto ke všem seskokům speciálně nabízíme:

 

CIRTIFIKÁT

Tandemové seskoky

samostané seskoky padákema jiné patří mezi výtnamnou životní udalost a proto po úspěšném seskoku od nás obdržíte certifikát, který si můžete zarámovat a dát mezi své diplomy na zeď. Určitě tam právem nalezne své místo a u přátel, klientů jistě takový certifikát bude vzbuzovat zvědavost a hned na vás budou jinak koukat.

 

certifikat

FOTO, VIDEO
Za menší příplatek váš seskok nafotíme, natočíme a odborně upravíme. Jistě chápete, že ve vzduchu budete mít jiné starosti, než sám sebe točit, fotit. Profesionální a zkušený parašutista váš seskok zdokumentuje, sestřihá a věřte, že v tom máme praxi. A můžete se spolehnout na naši diskrétnost. Navíc lokalita

Plzeň

je z výšky nádherná a kouzelná.

 

military camera

DÁREK - DÁRKOVÝ POUKAZ

Dárek
, tak ať takový, na který se nezapomíná! Dostat od přítele, přítelkyně dárkový poukaz na tandemový, či vlastní seskok padákem je docela terno! Když to odmítnete, jste za zbabělce. Chcete-li pořádně překvapit, dárkový poukaz na seskok padákemje to pravý.

 

military dáreček

SESKOK DLE DOMLUVY

Zážitek
- který trvá a pokaždé je to jiné, jinak silné. Seskoky padákemnás baví, je to náš koníček, zábava a proto nabízíme i nevšední seskoky dle domluvy. Chcete se ve vzduchu oženit? Vdát? I manželství je takový životní skok! Nebo si chcete jen na vlastní rande, svatbu apod. seskočit. Jsme pro každou srandu, dle vaší fantazie.

 

propagační seskoky

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE

EU Cookie Directive Module Information