logo

Motto:

"Kdo neskáče není čech!"

Tandemové seskoky

Army

Vojenské

MilitaryPavel +420 603 251 013 (cz)
Johan +420 737 233 451 (cz)
Jan +420 723 127 022 (cz, de)

 

seskok@padakem.cz

Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch
Váš košík je prázdný

Fallschirmüberfüge

Fallschirmüberfüge  
 
Es ist wichtig, für die Gruppenüberflüge mit dem Wing-Fallschirm den denselben Fallschirmtyp mit der hohen Schlüpfrigkeit zu haben. Es steht uns zur Verfügung der Fallschirm VTP-100, der für diese Zwecke konstruiert wurde und den die Armee der Tschechischen Republik geprüft hatte.

Die Überflüge veranstalten wir entweder um sich nur so sportlich mit dem Flug zu amüsieren oder nach einer Vereinbarung mit der Ausstattung für ein paar Tage und dann setzen wir zu Fuß fort mit der Ausstattung und Übernachtung in der Natur.

Der Überflug liegt darin, dass man mit dem Flugzeug in die Höhe von 3 – 4000 Meter über dem Terrain hinaufsteigt und sofort nach dem Absprung den Fallschirm öffnet. Dann fliegen alle in der Gruppe mit dem Wind.

Normalerweise kann man in der Entfernung von 20 – 30 km von dem Absprungort landen. Deshalb ist es nötig, den denselben Fallschirm wie alle andere zu haben. Es wird im Raum des Flugplatzes (ATZ) gelandet. ATZ ist ein Raum mit dem Radius von 5 km von der Flugplatzmitte.

Der Landungsort wird von dem bestimmt, der am niedrigsten über dem Terrain ist und alle übrigen folgen ihn.

 

Lokalitäten:

Pilsen

Klatovy

Westböhmen

Wir sind imstande, nach der Absprache auch andere Lokalitäten auf dem Territorium der Tschechischen Republik zu veranlassen.

Fallschirme VTP-100 können für diesen Zweck in unserem Klub geliehen werden.

 

 


Fallschirmspringervorschriften V-PARA-1 V-PARA-2

Wetter? Viz link:  Wetter

SPECIÁLNĚ KE SKOKŮM NAVÍC NABÍZÍME

Tandemový, sportovní, či military seskok, zvláště pak PRVNÍ SESKOK padákem je poměrně významná událost, která by se dala přirovnat k prvnímu sexu, prvnímu řízení automobilu, prvnímu dítěti atd. proto ke všem seskokům speciálně nabízíme:

 

CIRTIFIKÁT

Tandemové seskoky

samostané seskoky padákema jiné patří mezi výtnamnou životní udalost a proto po úspěšném seskoku od nás obdržíte certifikát, který si můžete zarámovat a dát mezi své diplomy na zeď. Určitě tam právem nalezne své místo a u přátel, klientů jistě takový certifikát bude vzbuzovat zvědavost a hned na vás budou jinak koukat.

 

certifikat

FOTO, VIDEO
Za menší příplatek váš seskok nafotíme, natočíme a odborně upravíme. Jistě chápete, že ve vzduchu budete mít jiné starosti, než sám sebe točit, fotit. Profesionální a zkušený parašutista váš seskok zdokumentuje, sestřihá a věřte, že v tom máme praxi. A můžete se spolehnout na naši diskrétnost. Navíc lokalita

Plzeň

je z výšky nádherná a kouzelná.

 

military camera

DÁREK - DÁRKOVÝ POUKAZ

Dárek
, tak ať takový, na který se nezapomíná! Dostat od přítele, přítelkyně dárkový poukaz na tandemový, či vlastní seskok padákem je docela terno! Když to odmítnete, jste za zbabělce. Chcete-li pořádně překvapit, dárkový poukaz na seskok padákemje to pravý.

 

military dáreček

SESKOK DLE DOMLUVY

Zážitek
- který trvá a pokaždé je to jiné, jinak silné. Seskoky padákemnás baví, je to náš koníček, zábava a proto nabízíme i nevšední seskoky dle domluvy. Chcete se ve vzduchu oženit? Vdát? I manželství je takový životní skok! Nebo si chcete jen na vlastní rande, svatbu apod. seskočit. Jsme pro každou srandu, dle vaší fantazie.

 

propagační seskoky

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE

EU Cookie Directive Module Information