logo

Motto:

"Kdo neskáče není čech!"

Tandemové seskoky

Army

Vojenské

MilitaryPavel +420 603 251 013 (cz)
Johan +420 737 233 451 (cz)
Jan +420 723 127 022 (cz, de)

 

seskok@padakem.cz

Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch
Váš košík je prázdný

Fallschirmsprünge in Wasser

Wasserfallschirmsprung gehört zu denen, die einmalig sind, mehr anspruchsvoll und das damit verbundene Erlebnis ist mehr interessant. Aber nicht nur das Erlebnis ist interessant, sondern auch die Ausbildung. Diese Sprünge machen wir einmal pro Jahr und meistens findet dieser interessante Absprung mit einem Propagandasprung auf der Veranstaltung BALON SHOW PILSEN statt. Veranstaltungsplatz STAUSEE BÖHMISHES TAL.

 

Für diese Sprünge ist es notwendig, Wasserrettungsmänner in Booten und weitere Bodenmaßnahmen einzuschalten.

 

Es ist ein mehr anspruchsvoller Absprung, bei dem der Fallschirmspringer einen Neoprenanzug trägt und mit einer Rettungsschwimmweste ausgestattet ist. Wir benutzen einen Fallschirm OVP-68. Es läuft so ab, dass Sie nach der Aussetzung aus dem Flugzeug den Fallschirm auf den Landungsort richten und knapp vor dem Aufsprung auf die Wasserfläche die Fallschirmkappe abwerfen. Nach dem Aufsprung kommt zu Ihnen ein Rettungsboot, der Sie ans Ufer bringt.

 

Dann kommt der am komplizierteste Teil der ganzen Aktion. Selbstverständlich ist es das Fallschirm- und Reservefallschirmtrocknen. Dies braucht die meiste Zeit.

Sämtliche Ausstattung für diese Sprungart kann man in unserem Aeroklub leihen

 


Fallschirmspringervorschriften V-PARA-1 V-PARA-2

Wetter? Viz link:  Wetter

SPECIÁLNĚ KE SKOKŮM NAVÍC NABÍZÍME

Tandemový, sportovní, či military seskok, zvláště pak PRVNÍ SESKOK padákem je poměrně významná událost, která by se dala přirovnat k prvnímu sexu, prvnímu řízení automobilu, prvnímu dítěti atd. proto ke všem seskokům speciálně nabízíme:

 

CIRTIFIKÁT

Tandemové seskoky

samostané seskoky padákema jiné patří mezi výtnamnou životní udalost a proto po úspěšném seskoku od nás obdržíte certifikát, který si můžete zarámovat a dát mezi své diplomy na zeď. Určitě tam právem nalezne své místo a u přátel, klientů jistě takový certifikát bude vzbuzovat zvědavost a hned na vás budou jinak koukat.

 

certifikat

FOTO, VIDEO
Za menší příplatek váš seskok nafotíme, natočíme a odborně upravíme. Jistě chápete, že ve vzduchu budete mít jiné starosti, než sám sebe točit, fotit. Profesionální a zkušený parašutista váš seskok zdokumentuje, sestřihá a věřte, že v tom máme praxi. A můžete se spolehnout na naši diskrétnost. Navíc lokalita

Plzeň

je z výšky nádherná a kouzelná.

 

military camera

DÁREK - DÁRKOVÝ POUKAZ

Dárek
, tak ať takový, na který se nezapomíná! Dostat od přítele, přítelkyně dárkový poukaz na tandemový, či vlastní seskok padákem je docela terno! Když to odmítnete, jste za zbabělce. Chcete-li pořádně překvapit, dárkový poukaz na seskok padákemje to pravý.

 

military dáreček

SESKOK DLE DOMLUVY

Zážitek
- který trvá a pokaždé je to jiné, jinak silné. Seskoky padákemnás baví, je to náš koníček, zábava a proto nabízíme i nevšední seskoky dle domluvy. Chcete se ve vzduchu oženit? Vdát? I manželství je takový životní skok! Nebo si chcete jen na vlastní rande, svatbu apod. seskočit. Jsme pro každou srandu, dle vaší fantazie.

 

propagační seskoky

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE

EU Cookie Directive Module Information