logo

Motto:

"Kdo neskáče není čech!"

Tandemové seskoky

Army

Vojenské

MilitaryPavel +420 603 251 013 (cz)
Johan +420 737 233 451 (cz)
Jan +420 723 127 022 (cz, de)

 

seskok@padakem.cz

Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch
Váš košík je prázdný

Novinky - Akce

Nový web

Vítejte na nových webových stránkách na doméně www.padakem.cz. Sama doména vypovídá, jaké je zaměření webových stránek a jaké služby pro Vás nabízí.

  • Seskoky padákem
  • Tandemové seskoky padákem
  • Military seskoky padákem
  • Přelety s padákem
  • Propagační seskoky s padákem
  • Seskoky s padákem OVP-68
  • Atd.

Nejen celou a kompletní škálu s padákem nabízí nový web, ale i šití, údržbu padáků, šítí plachet apod. vyhlídkové lety, repase veteránů a jiné.

Doufáme, že se vám na nových webových stránkách bude líbit, škálu služeb využijete a stanete se častými návštěvníky. Webové stránky se budou zdokonalovat, přibývat nové věci, služby apod.

Vítejte na nových  webových stránkách www.padákem.cz

Military seskoky na kruhových padácích OVP 68/76A

Chcete si zaskákat na kulatém padáku jak skákala Airborne Division v Normandii? Seskočíte ze 700 m nad zemí z výsadkového letadla Antonov, které je v barvách kamufláže. Žádný tandem, ale skákat se bude s výtažným lanem – pořádný adrenalin. Dva dny nácviku a skákání. Budete se cítit jak výsadkář, budete si moci prohlédnout makety zbrani z 2. světové války a svezeme vás i v legendárním – JEEP Willys. Ochutnáte i pravou vojenskou stravu.

Weiterlesen...

Seite 4 von 4

Fallschirmspringervorschriften V-PARA-1 V-PARA-2

Wetter? Viz link:  Wetter

SPECIÁLNĚ KE SKOKŮM NAVÍC NABÍZÍME

Tandemový, sportovní, či military seskok, zvláště pak PRVNÍ SESKOK padákem je poměrně významná událost, která by se dala přirovnat k prvnímu sexu, prvnímu řízení automobilu, prvnímu dítěti atd. proto ke všem seskokům speciálně nabízíme:

 

CIRTIFIKÁT

Tandemové seskoky

samostané seskoky padákema jiné patří mezi výtnamnou životní udalost a proto po úspěšném seskoku od nás obdržíte certifikát, který si můžete zarámovat a dát mezi své diplomy na zeď. Určitě tam právem nalezne své místo a u přátel, klientů jistě takový certifikát bude vzbuzovat zvědavost a hned na vás budou jinak koukat.

 

certifikat

FOTO, VIDEO
Za menší příplatek váš seskok nafotíme, natočíme a odborně upravíme. Jistě chápete, že ve vzduchu budete mít jiné starosti, než sám sebe točit, fotit. Profesionální a zkušený parašutista váš seskok zdokumentuje, sestřihá a věřte, že v tom máme praxi. A můžete se spolehnout na naši diskrétnost. Navíc lokalita

Plzeň

je z výšky nádherná a kouzelná.

 

military camera

DÁREK - DÁRKOVÝ POUKAZ

Dárek
, tak ať takový, na který se nezapomíná! Dostat od přítele, přítelkyně dárkový poukaz na tandemový, či vlastní seskok padákem je docela terno! Když to odmítnete, jste za zbabělce. Chcete-li pořádně překvapit, dárkový poukaz na seskok padákemje to pravý.

 

military dáreček

SESKOK DLE DOMLUVY

Zážitek
- který trvá a pokaždé je to jiné, jinak silné. Seskoky padákemnás baví, je to náš koníček, zábava a proto nabízíme i nevšední seskoky dle domluvy. Chcete se ve vzduchu oženit? Vdát? I manželství je takový životní skok! Nebo si chcete jen na vlastní rande, svatbu apod. seskočit. Jsme pro každou srandu, dle vaší fantazie.

 

propagační seskoky

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE

EU Cookie Directive Module Information