logo

Motto:

"Kdo neskáče není čech!"

Tandemové seskoky

Army

Vojenské

MilitaryPavel +420 603 251 013 (cz)
Johan +420 737 233 451 (cz)
Jan +420 723 127 022 (cz, de)

 

seskok@padakem.cz

Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch
Váš košík je prázdný

Novinky - Akce

Tandemové seskoky – SUPER CENY

Mnoho lidí, které jsme poznali, jak před seskokem, tak i po seskoku, nám při první schůzce říkalo, že už dávno si chtěli skočit a skákat tandemové seskoky , či samostatné seskoky, ale vždy je odradila cena! Ale když viděli naše ceny, změnili názor a šli do toho! Ano, máme super ceny za naše služby: tandemové seskoky, základní výcvik, přelety a další a vládne u nás skvělá, přátelská atmosféra, vše je u nás prostě v pohodě a na všem se dá s námi domluvit.

 

tandemové seskoky

 

A jaké jsou naše ceny? Ceny za tandemové seskoky a základní výcvik najdete níže. Ostatní ceny najdete zde na webu v sekci „ceník.“

 

Tandemové seskoky

Tandemový seskok z výšky 3000 metrů: 3.500,- Kč

Z letounu SC-7 Skyvan tandemové seskoky z výšky 6000 metrů:              6.000,- Kč

Skupina 5 a více (cena za 1 osobu - Tandemový seskok z výšky 3000 metrů) 3.200,- Kč

 

A základní výcvik pro samostatný seskok               

Základní výcvik + 1 seskok           2.500,- Kč

Základní výcvik + 1 seskok (3 a více zájemců)     2.100,- Kč

každý další seskok          1.200,- Kč

 

Myslíme, že v poměru cena – zážitek, je to skoro zdarma! Zvláště, když na to nikdy nezapomenete a u vás v kanceláři, či doma v obýváku bude viset CERTIFIKÁT, o absolvování.

Tak pojďte si s námi skočit tandemové seskoky! S námi, či samostatně po základním výcviku!

 

 

Tandemové seskoky?

tandemové seskoky


Tandemové seskoky? Při vyslovení těchto dvou slov „tandemové seskoky,“ nevrací, neprobouzí se ve Vás dávná touha, kdy jste si chtěli skočit, skočit volným pádem, zažít to a prožit. Absolvovat tuto zkoušku a dokázat okolí, i sami sobě, že na to máte, že to zvládnete a certifikát si pak dát za sklo nad svůj pracovní stůl, či do chodby, aby všechny návštěvy viděli, že vy patříte mezi, který už ví jaké to je. Tandemové seskoky, ano, ale…

Nejčastější výmluvy, proč si lidé neskočí tandemové seskoky:

  • -          Nemám čas
  • -          Nemám peníze, je to drahé
  • -          Jsem nemocný, mám rýmu
  • -          Trpím závratěmi z výšky
  • -          Mám, už něco jiného…

To jsou nejčastější výmluvy, když někomu řekneme, pojď si skočit tandemové seskoky. Ano, výmluvy! Všechny vám je nyní vyvrátíme.

 

Nemám čas – každej když chce, si čas dokáže udělat a neřikejte, že ne! I na tandemové seskoky! Naopak, jestli stále nemáte čas, jste-li velmi pracovně vytíženi, právě tandemové seskoky by vám pomohli, restartovali by vás!

 

Nemám peníze, je to drahé! To je ta nejhorší výmluva. Zrovna nyní a u nás jsou ceny velmi nízko! Doslova směšné! Posuďte sami:

Tandemové seskoky

z výšky 3000 metrů: 3.500,- Kč

z výšky 6000 metrů: (na letišti Klatovy) 6.000,- Kč

 

Jsem nemocný, mám rýmu? Na tandemové seskoky slabší rýma nevadí a protáhne vám pěkně dutiny!

 

Trpím závratěmi z výšky? Tandemové seskoky vás je odnaučí!

 

Má už něco jiného? Ano, my víme… Bojíte se!

 

Tak ten kdo se nebojí, pojďte si s námi skočit tandemové seskoky. A Certifikát zdarma, který od nás dostanete si už na zeď pověsíte sami.

Nyní tandemové seskoky za super ceny!

 

Seite 2 von 4

Fallschirmspringervorschriften V-PARA-1 V-PARA-2

Wetter? Viz link:  Wetter

SPECIÁLNĚ KE SKOKŮM NAVÍC NABÍZÍME

Tandemový, sportovní, či military seskok, zvláště pak PRVNÍ SESKOK padákem je poměrně významná událost, která by se dala přirovnat k prvnímu sexu, prvnímu řízení automobilu, prvnímu dítěti atd. proto ke všem seskokům speciálně nabízíme:

 

CIRTIFIKÁT

Tandemové seskoky

samostané seskoky padákema jiné patří mezi výtnamnou životní udalost a proto po úspěšném seskoku od nás obdržíte certifikát, který si můžete zarámovat a dát mezi své diplomy na zeď. Určitě tam právem nalezne své místo a u přátel, klientů jistě takový certifikát bude vzbuzovat zvědavost a hned na vás budou jinak koukat.

 

certifikat

FOTO, VIDEO
Za menší příplatek váš seskok nafotíme, natočíme a odborně upravíme. Jistě chápete, že ve vzduchu budete mít jiné starosti, než sám sebe točit, fotit. Profesionální a zkušený parašutista váš seskok zdokumentuje, sestřihá a věřte, že v tom máme praxi. A můžete se spolehnout na naši diskrétnost. Navíc lokalita

Plzeň

je z výšky nádherná a kouzelná.

 

military camera

DÁREK - DÁRKOVÝ POUKAZ

Dárek
, tak ať takový, na který se nezapomíná! Dostat od přítele, přítelkyně dárkový poukaz na tandemový, či vlastní seskok padákem je docela terno! Když to odmítnete, jste za zbabělce. Chcete-li pořádně překvapit, dárkový poukaz na seskok padákemje to pravý.

 

military dáreček

SESKOK DLE DOMLUVY

Zážitek
- který trvá a pokaždé je to jiné, jinak silné. Seskoky padákemnás baví, je to náš koníček, zábava a proto nabízíme i nevšední seskoky dle domluvy. Chcete se ve vzduchu oženit? Vdát? I manželství je takový životní skok! Nebo si chcete jen na vlastní rande, svatbu apod. seskočit. Jsme pro každou srandu, dle vaší fantazie.

 

propagační seskoky

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE

EU Cookie Directive Module Information