logo

Motto:

"Kdo neskáče není čech!"

Tandemové seskoky

Army

Vojenské

MilitaryPavel +420 603 251 013 (cz)
Johan +420 737 233 451 (cz)
Jan +420 723 127 022 (cz, de)

 

seskok@padakem.cz

Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch
Váš košík je prázdný

Tandemové seskoky – SUPER CENY

Mnoho lidí, které jsme poznali, jak před seskokem, tak i po seskoku, nám při první schůzce říkalo, že už dávno si chtěli skočit a skákat tandemové seskoky , či samostatné seskoky, ale vždy je odradila cena! Ale když viděli naše ceny, změnili názor a šli do toho! Ano, máme super ceny za naše služby: tandemové seskoky, základní výcvik, přelety a další a vládne u nás skvělá, přátelská atmosféra, vše je u nás prostě v pohodě a na všem se dá s námi domluvit.

 

tandemové seskoky

 

A jaké jsou naše ceny? Ceny za tandemové seskoky a základní výcvik najdete níže. Ostatní ceny najdete zde na webu v sekci „ceník.“

 

Tandemové seskoky

Tandemový seskok z výšky 3000 metrů: 3.500,- Kč

Z letounu SC-7 Skyvan tandemové seskoky z výšky 6000 metrů:              6.000,- Kč

Skupina 5 a více (cena za 1 osobu - Tandemový seskok z výšky 3000 metrů) 3.200,- Kč

 

A základní výcvik pro samostatný seskok               

Základní výcvik + 1 seskok           2.500,- Kč

Základní výcvik + 1 seskok (3 a více zájemců)     2.100,- Kč

každý další seskok          1.200,- Kč

 

Myslíme, že v poměru cena – zážitek, je to skoro zdarma! Zvláště, když na to nikdy nezapomenete a u vás v kanceláři, či doma v obýváku bude viset CERTIFIKÁT, o absolvování.

Tak pojďte si s námi skočit tandemové seskoky! S námi, či samostatně po základním výcviku!

 

 

Parašutistické předpisy: V-PARA-1 V-PARA-2

Jaké bude počasí? Viz link:  Aktuální počasí

SPECIÁLNĚ KE SKOKŮM NAVÍC NABÍZÍME

Tandemový, sportovní, či military seskok, zvláště pak PRVNÍ SESKOK padákem je poměrně významná událost, která by se dala přirovnat k prvnímu sexu, prvnímu řízení automobilu, prvnímu dítěti atd. proto ke všem seskokům speciálně nabízíme:

 

CIRTIFIKÁT

Tandemové seskoky

samostané seskoky padákema jiné patří mezi výtnamnou životní udalost a proto po úspěšném seskoku od nás obdržíte certifikát, který si můžete zarámovat a dát mezi své diplomy na zeď. Určitě tam právem nalezne své místo a u přátel, klientů jistě takový certifikát bude vzbuzovat zvědavost a hned na vás budou jinak koukat.

 

certifikat

FOTO, VIDEO
Za menší příplatek váš seskok nafotíme, natočíme a odborně upravíme. Jistě chápete, že ve vzduchu budete mít jiné starosti, než sám sebe točit, fotit. Profesionální a zkušený parašutista váš seskok zdokumentuje, sestřihá a věřte, že v tom máme praxi. A můžete se spolehnout na naši diskrétnost. Navíc lokalita

Plzeň

je z výšky nádherná a kouzelná.

 

military camera

DÁREK - DÁRKOVÝ POUKAZ

Dárek
, tak ať takový, na který se nezapomíná! Dostat od přítele, přítelkyně dárkový poukaz na tandemový, či vlastní seskok padákem je docela terno! Když to odmítnete, jste za zbabělce. Chcete-li pořádně překvapit, dárkový poukaz na seskok padákemje to pravý.

 

military dáreček

SESKOK DLE DOMLUVY

Zážitek
- který trvá a pokaždé je to jiné, jinak silné. Seskoky padákemnás baví, je to náš koníček, zábava a proto nabízíme i nevšední seskoky dle domluvy. Chcete se ve vzduchu oženit? Vdát? I manželství je takový životní skok! Nebo si chcete jen na vlastní rande, svatbu apod. seskočit. Jsme pro každou srandu, dle vaší fantazie.

 

propagační seskoky

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE

EU Cookie Directive Module Information