logo

Motto:

"Kdo neskáče není čech!"

Tandemové seskoky

Army

Vojenské

MilitaryPavel +420 603 251 013 (cz)
Johan +420 737 233 451 (cz)
Jan +420 723 127 022 (cz, de)

 

seskok@padakem.cz

Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch
Váš košík je prázdný

Poslední sníh

„Poslední sníh,…“ kolikrát jsem to již od rosniček, či žabáku z TV, rádia slyšeli? Mnohokrát a vždycky se sekli a nebyla to pravda. Po posledním sněhu přišel ještě poslední, pak další poslední a nyní už si radši dávají pozor, co řeknou. Zima se v České kotlině zabydlela a nechce se jí pryč. Lidové přísloví sice říká „Duben, za kamny ještě budem,“ ale za posledních X let jsme tam nebyli a nejsem na tak dlouhou zimu zvyklý.

 

„Už je to dlouhý, tak snad že by už?“ Věříme, že zima je na odchodu a ptáci mohou vesele vylétnout ze svých útočišť, bohužel i mouchy a komáři. A lidé… A lidé, že budou moci skákat tandemové seskoky, samostatné seskoky, sportovní seskoky, létat na padácích atd. „už nám to chybí!“ Kdy vyskočíte od kamen vy? Co takhle vyskočit od kamen a pak rovnou i z letadla na padáku? Naše nabídka: tandemové seskoky, sportovní seskoky je lákavá! Mrkněte se na ceník.

 

A viz obrázek, BRR sníh, snad už je poslední a brzy roztaje.

 

sníh

Parašutistické předpisy: V-PARA-1 V-PARA-2

Jaké bude počasí? Viz link:  Aktuální počasí

SPECIÁLNĚ KE SKOKŮM NAVÍC NABÍZÍME

Tandemový, sportovní, či military seskok, zvláště pak PRVNÍ SESKOK padákem je poměrně významná událost, která by se dala přirovnat k prvnímu sexu, prvnímu řízení automobilu, prvnímu dítěti atd. proto ke všem seskokům speciálně nabízíme:

 

CIRTIFIKÁT

Tandemové seskoky

samostané seskoky padákema jiné patří mezi výtnamnou životní udalost a proto po úspěšném seskoku od nás obdržíte certifikát, který si můžete zarámovat a dát mezi své diplomy na zeď. Určitě tam právem nalezne své místo a u přátel, klientů jistě takový certifikát bude vzbuzovat zvědavost a hned na vás budou jinak koukat.

 

certifikat

FOTO, VIDEO
Za menší příplatek váš seskok nafotíme, natočíme a odborně upravíme. Jistě chápete, že ve vzduchu budete mít jiné starosti, než sám sebe točit, fotit. Profesionální a zkušený parašutista váš seskok zdokumentuje, sestřihá a věřte, že v tom máme praxi. A můžete se spolehnout na naši diskrétnost. Navíc lokalita

Plzeň

je z výšky nádherná a kouzelná.

 

military camera

DÁREK - DÁRKOVÝ POUKAZ

Dárek
, tak ať takový, na který se nezapomíná! Dostat od přítele, přítelkyně dárkový poukaz na tandemový, či vlastní seskok padákem je docela terno! Když to odmítnete, jste za zbabělce. Chcete-li pořádně překvapit, dárkový poukaz na seskok padákemje to pravý.

 

military dáreček

SESKOK DLE DOMLUVY

Zážitek
- který trvá a pokaždé je to jiné, jinak silné. Seskoky padákemnás baví, je to náš koníček, zábava a proto nabízíme i nevšední seskoky dle domluvy. Chcete se ve vzduchu oženit? Vdát? I manželství je takový životní skok! Nebo si chcete jen na vlastní rande, svatbu apod. seskočit. Jsme pro každou srandu, dle vaší fantazie.

 

propagační seskoky

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE

EU Cookie Directive Module Information