logo

Motto:

"Kdo neskáče není čech!"

Tandemové seskoky

Army

Vojenské

MilitaryPavel +420 603 251 013 (cz)
Johan +420 737 233 451 (cz)
Jan +420 723 127 022 (cz, de)

 

seskok@padakem.cz

Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch
Váš košík je prázdný

Military seskoky na kruhových padácích OVP 68/76A

Chcete si zaskákat na kulatém padáku jak skákala Airborne Division v Normandii? Seskočíte ze 700 m nad zemí z výsadkového letadla Antonov, které je v barvách kamufláže. Žádný tandem, ale skákat se bude s výtažným lanem – pořádný adrenalin. Dva dny nácviku a skákání. Budete se cítit jak výsadkář, budete si moci prohlédnout makety zbrani z 2. světové války a svezeme vás i v legendárním – JEEP Willys. Ochutnáte i pravou vojenskou stravu.

Zážitek obsahuje

    pozemní příprava a instruktáž
    letadlo s pilotem
    seskok z výšky 700 m
    ubytování
    strava
    focení a natáčení aktivity
    certifikát seskoku
    DVD s foty a videi z akce

Doba trvání

2 dny, 9:00 - následující den 15:00

Podmínky

Minimální věk 15 let, maximální hranice věku není stanovena. Každý účastník bude seznámen s bezpečností a provozním řádem. Dobrá fyzická kondice, dobrý zdravotní stav. Do 18 let se souhlasem zákonného zástupce. Nutná zdravotní způsobilost 2. třídy ICAO (prohlídku pověřeným leteckým lékařem možno po domluvě zajistit za příplatek 300 Kč; platnost 24měsíců, popř. 60 měsíců do 30 let věku parašutisty).

Akce probíhá celoročně, je závislá na počasí – síle větru. Letadlo vzlétne minimálně s 10 klienty na palubě, kteří budou nahlášení do jednoho termínu. Doporučuje se sportovní oděv a pevná obuv (dle aktuálního počasí). Vojenská kombinéza bude zájemcům zapůjčena zdarma.

Účast diváků není možná. Účastníci mají dovoleno fotografovat i filmovat.

Tandemové seskoky - Poznejte důkladně sami sebe, co ve vás je! Zažijte volnost, adrenalin ve volném pádu. Oprostěte se od všeho, stresu, starostí a alespoň na chvíli chodidly od země, ke které vás poutá zemská přitažlivost. S myšlenkou na toho, koho máte rádi, seskočíte.

 

Parašutistické předpisy: V-PARA-1 V-PARA-2

Jaké bude počasí? Viz link:  Aktuální počasí

SPECIÁLNĚ KE SKOKŮM NAVÍC NABÍZÍME

Tandemový, sportovní, či military seskok, zvláště pak PRVNÍ SESKOK padákem je poměrně významná událost, která by se dala přirovnat k prvnímu sexu, prvnímu řízení automobilu, prvnímu dítěti atd. proto ke všem seskokům speciálně nabízíme:

 

CIRTIFIKÁT

Tandemové seskoky

samostané seskoky padákema jiné patří mezi výtnamnou životní udalost a proto po úspěšném seskoku od nás obdržíte certifikát, který si můžete zarámovat a dát mezi své diplomy na zeď. Určitě tam právem nalezne své místo a u přátel, klientů jistě takový certifikát bude vzbuzovat zvědavost a hned na vás budou jinak koukat.

 

certifikat

FOTO, VIDEO
Za menší příplatek váš seskok nafotíme, natočíme a odborně upravíme. Jistě chápete, že ve vzduchu budete mít jiné starosti, než sám sebe točit, fotit. Profesionální a zkušený parašutista váš seskok zdokumentuje, sestřihá a věřte, že v tom máme praxi. A můžete se spolehnout na naši diskrétnost. Navíc lokalita

Plzeň

je z výšky nádherná a kouzelná.

 

military camera

DÁREK - DÁRKOVÝ POUKAZ

Dárek
, tak ať takový, na který se nezapomíná! Dostat od přítele, přítelkyně dárkový poukaz na tandemový, či vlastní seskok padákem je docela terno! Když to odmítnete, jste za zbabělce. Chcete-li pořádně překvapit, dárkový poukaz na seskok padákemje to pravý.

 

military dáreček

SESKOK DLE DOMLUVY

Zážitek
- který trvá a pokaždé je to jiné, jinak silné. Seskoky padákemnás baví, je to náš koníček, zábava a proto nabízíme i nevšední seskoky dle domluvy. Chcete se ve vzduchu oženit? Vdát? I manželství je takový životní skok! Nebo si chcete jen na vlastní rande, svatbu apod. seskočit. Jsme pro každou srandu, dle vaší fantazie.

 

propagační seskoky

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE

EU Cookie Directive Module Information